Dyskusje na temat
Gdzie szukacie pracy? - Wersja do druku

+- Dyskusje na temat (http://dyskusje.com.pl)
+-- Dział: Na temat (http://dyskusje.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Praca (http://dyskusje.com.pl/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Gdzie szukacie pracy? (/showthread.php?tid=177)

Strony: 1 2


Gdzie szukacie pracy? - Gruszka - 10-04-2017

Na jakich portalach najlepiej opłaca się szukać pracy? Czy korzystacie głównie z Internetu, czy przeglądacie też oferty w gazetach papierowych? Ja często zaglądam też na strony Agencji np. http://www.mostwanted.pl/dla-pracownika/oferty-pracy/ mają sporo pracy w całej Polsce. A Wy gdzie szukacie ogłoszeń?


RE: Gdzie szukacie pracy? - Kasia - 10-10-2017

Wiesz co ja często sprawdzam takie portale jak Pracuj.pl czy OLX. Ale warto też mieć profil na Linkedin oraz GoldenLine bo tam też są oferty o prace i czasem bardzo ciekawe.


RE: Gdzie szukacie pracy? - maksik - 11-23-2017

Najszybciej pracę można dostać przez agencje. Ofert nie brakuje. Dobry przykład tutaj https://www.aterima.pl/ . Jeśli ktoś chce pracować i coś potrafi to pracę zawsze znajdzie.


RE: Gdzie szukacie pracy? - Tsumi - 12-27-2017

Też można sprawdzać na stronach danej firmy. Ja mieszkam w Wiązownej Kościelnej i u nas jest kilkanaście zakładów i wiem, że np. drukarnia Ellert na bieżąco poszukuje pracowników. Warto też sprawdzić te miejsca w okolicy gdzie się mieszka, bo może akurat jest szansa na zatrudnienie.


RE: Gdzie szukacie pracy? - maksik - 01-19-2018

Ooo... a do tej drukarni to na jakie stanowisko poszukują? Czy tam rekrutuje drukarnia czy agencja pracy? Wiesz coś może?


RE: Gdzie szukacie pracy? - Tsumi - 01-20-2018

(01-19-2018, 05:58 PM)maksik napisał(a): Ooo... a do tej drukarni to na jakie stanowisko poszukują? Czy tam rekrutuje drukarnia czy agencja pracy? Wiesz coś może?

Wiesz co z tego co wiem to na introligatornie poszukiwali. I z tego co wiem, to oni przyjmują sami.


RE: Gdzie szukacie pracy? - maksik - 01-23-2018

A wiesz jaka umowa? Jakie wynagrodzenie? Ta Wiązowna to jest ta koło Otwocka?


RE: Gdzie szukacie pracy? - Tsumi - 01-24-2018

Dokładnie nie wiem, najlepiej zadzwoń do nich i się zapytaj. Ja pracuję w całkiem innej firmie i nawet nie mam znajomych co tam pracują, więc nie pomogę. Ale jestem zdania, że najlepiej pytać u źródła. Daj znać jak czegoś się dowiesz.


RE: Gdzie szukacie pracy? - maksik - 01-25-2018

Ok, zadzwonię i zapytam i powiem co się dowiedziałam. W sumie każda praca jest dobra jak się jej potrzebuje, nie ma co wybrzydzać.


RE: Gdzie szukacie pracy? - Kasia - 01-26-2018

A wiecie może jak wygląda dojazd do tej Wiązownej gdzie ta drukarnia Ellert jest? A może ktoś jeździ swoim autem i chciałby się składać na paliwo i jeździć z kimś?