Dyskusje na temat
Wygodny materac do sypialni? - Wersja do druku

+- Dyskusje na temat (http://dyskusje.com.pl)
+-- Dział: Na temat (http://dyskusje.com.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Dom i ogród (http://dyskusje.com.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Wygodny materac do sypialni? (/showthread.php?tid=368)Wygodny materac do sypialni? - Rafaello - 02-25-2019

Potrzebuję pomocy w wyborze materaca do łóżka w sypialni? Mąż ma problemy z kręgosłupem i wymiana materaca jest konieczna. Ale na co zwrócić uwagę? Na https://expertsnu.pl/ jest duży wybór i można też skorzystać z doradztwa, ale o co pytać?


RE: Wygodny materac do sypialni? - morelka - 03-06-2019

O twardość, o to jakie ma sprężyny, czy jest kieszeniowy. Poszytaj sobie może na blogach o materacach, będzie Ci łatwiej. A co do łóżka to jaką kołdre i poduszkę możecie polecić zakupić? Mam tu na myśli z czego powinna być uszyta i czym wypełniona, by była po prostu wygodna?


RE: Wygodny materac do sypialni? - maczynski - 03-07-2019

Nie ma nic lepszego jak puch i pierze, tak z resztą zawsze mówiła moja babcia. Sama kiedyś robiła poduszki i kołdry. Takie były czasy. Teraz możliwości zakupy jest dużo, ale rynek zasypały syntetyki i chemia. Tkaniny są sztuczne i one nie nadają się na pewno na pościel bo nie przepuszczają powtrza a co za tym idzie ciało nie oddycha podczas snu. Więc może lepiej kupić coś droższego ale jakościowo lepszego. Na https://yumenatsu.pl jest oferta polskiego producenta kołder szytych z japońskiej bawełny i pierza.