Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent na rocznicę ślubu
#1
Pytanie szczególnie do Pań, czy dobrym prezentem z okazji rocznicy ślubu waszym zdaniem może być zestaw porcelany stworzony na podstawie tej ofertywyszukanerzeczy.pl/pl/c/Filizanki-i-kubki/14 ? Moja żona bardzo dba o dom. Ma swoje przyzwyczajenia. Kocha tradycje. Na tej podstawie kombinuję, czy zestaw zastawy porcelanowej, nie byłby odpowiednim prezentem. Jak oceniacie taki pomysł?
 Odpowiedz
#2
Moim zdaniem utwierdzanie jej na stanowisku kury domowej nie jest dobrym pomysłem. Taki zestaw bardziej na imieniny się nadaje. Rocznica ślubu to raczej romantyczna kolacja, kino i wspólny wieczór w otoczeniu świec zapachowych. Popatrz na tę ofertę candleworld.com.pl/pol_m_Swiece_Swiece-zapachowe_Swiece-do-masazu-257.html i pomyśl nad tym, co napisałam.
 Odpowiedz
#3
Warto czasem wyluzować i przychylniej popatrzeć na oferty typu akomu.pl/pl/c/Bluzy-dla-par/62/1. Wydaje mi się, że to w dzisiejszych czasach tak nieszablonowy prezent może wywołać naprawdę pozytywną reakcję i pozwoli poczuć się jak na początku związku.
 Odpowiedz
#4
A może romantyczny weekend w Bieszczadach? Na https://www.superprezenty.pl/helonowo można kupić pakiet na taki wyjazd, który na pewno będzie fajnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu dla Was dwojga. Wspólnie spęczony czas to zawsze dobry pomysł.
 Odpowiedz


Skocz do: