Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Materiały budowlane
#1
Gdzie dziś najkorzystniej kupić materiały budowlane? Czy można korzystać z tego typu ofert https://www.zamac.pl/pl/8-plyty-izolacyjne od producenta?
 Odpowiedz
#2
Pewnie, że można ale warto najlepiej zapytać własnie u producenta jakie są warunki współpracy. My z mężem od producenta http://lode.pl/ kupowaliśmy pustaki ceramiczne do budowy domu. Przy dużej ilości nie było żadnego problemu i cena również była zadowalająca. Ale wydaje mi się, że każdy producent ma swoje zasady sprzedaży i warto zapytać właśnie u niego.
 Odpowiedz
#3
No tu masz racje u producenta zawsze jest taniej, ale też można dostać namiary na miejsca w których dany produkt kupimy. My na podwórko kupiliśmy taką kostkę brukową http://www.polbruk.pl/pl/produkty/techni...tokat.html, doszliśmy do wniosku że ona jest ponadczasowa i zawsze będzie modna. Z resztą na stronie producenta jest możliwość skorzystania z wizualizacji.
 Odpowiedz
#4
Nie zawsze u producenta będzie taniej, bo nie zawsze producent chce współpracować z pojedynczymi klientami. Czasem warto przeglądać oferty w zwykłych sklepach na materiały, czy wyposażenie. Dla przykładu tutaj https://www.dom-lazienka.pl/kabina-bk261...d-440.html pojawiła się kabina prysznicowa bez kosztów wysyłki. Widziałem też już lepsze promocje.
 Odpowiedz
#5
Ja ostatnio zamawiałam od producenta https://www.proof-tech.com/ membranę płynną do uszczelniania dachu i jak porównywałam ceny to u producenta jednak jest taniej.
 Odpowiedz


Skocz do: