Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mąż mnie zdradził...
#1
Miałam wcześniej podejrzenia, ale zawsze mi zamydlił oczy. W końcu się wydało. Powiedziałam, że wiem on zerwał z tą kobietą i prosi bym mu wybaczyła i chce to wszystko naprawić. Nie wiem co robić. Wybaczyć?
 Odpowiedz
#2
Jeżeli zdradził to prawdopodobnie będzie zdradzał. Nie oszukuj się bo to nie ma sensu i go zostaw.
 Odpowiedz
#3
A może warto zapytać czemu zdradził,  może jeśli powie będzie Ci łatwiej zrozumieć i może wspólnie to naprawicie. To że zdradził wcale nie musi oznaczać że będzie to robił ciągle.
 Odpowiedz
#4
Zdrada to bardzo przykre. Niestety wiem co czujesz, bo przechodziłam przez to samo. Niestety ja nie umiałam wybaczyć mężowi i się rozwiedliśmy. Na szczęście dzięki pomocy kancelarii lexvadium.pl nie musiałam długo przez to przechodzić, bo prawnik przekonał męża, że nie ma co walczyć bo i tak wina jest po jego stronie.
 Odpowiedz
#5
Zdrada w związku nie musi oznaczać jego końca. Wszystko zależy od tego, jak strony się porozumieją i czy będą chciały się porozumieć. Zdradę można zakwalifikować do poważnego kryzysu, który może być początkiem końca, jeśli się nie rozwiąże problemu. Warto na ten temat poczytać np. tutaj https://psychoterapiacotam.pl/kryzys-w-malzenstwie/.
 Odpowiedz
#6
Ja w takim wypadku szukałbym dowodów i doprowadził do rozwodu. Kompetentne są w tym zakresie biura detektywistyczne. W Łodzi mam pod nosem biuro Trap i słyszałem już niejedno.
 Odpowiedz


Skocz do: