Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w Warszawie warto kupić mieszkanie?
#1
Chcemy z mężem kupić mieszkanie w Warszawie bo oboje tam pracujemy i dojeżdżamy z Łodzi. Doszliśmy do wniosku, że koszt dojazdu będzie taki sam a nawet mniejszy niż rata kredytu hipotecznego a czas spędzony na dojazd będzie można wykorzystać na odpoczynek. Mamy oboje zdolność kredytową więc z tym nie ma problemy. Pracujemy w Centrum i tu pytanie gdzie najlepiej kupić mieszkanie. Może możecie coś polecić?
 Odpowiedz
#2
W Warszawie sporo mieszkań się buduje, najlepiej jak poszukasz po ogłoszeniach i stronach dewelopera. Ale jeśli już chcesz mieć dobry dojazd do Centrum to warto zwrócić uwagę na Wilanów, fajne osiedle i z dobrym dojazdem. Teraz tam Polnord buduje Brzozowy Zakątek, mieszkania mają być nowe, na terenie ogrodzonym z placami zabaw i zielenią. Z tego co czytałam mieszkania mają być przestronne i mieć słoneczne balkony więc może warto się pochylić nad tą inwestycją. Ja mieszkam na Wilanowie już 3 lata i sobie chwalę. Ale to Wy musicie wybrać gdzie chcecie mieszkać.
 Odpowiedz
#3
Ja czytałam, że Brzozowy Zakątek ma być 30 m od obwodnicy miasta więc chyba nie koniecznie mieszkać przy takiej drodze. Zimą jeszcze jakoś ale latem okna nie otworzysz przez hałas.
 Odpowiedz
#4
Z tego co wiem to mieszkania mają być od strony dziedzińca, więc raczej szansa na hałas jest znikoma. Dodatkowo bezpośredni teren od strony obwodnicy został już sprzedany i ma tam w tym roku zacząć się budowa salonu samochodowego z biurowcami na górze. Więc biorąc pod uwagę ekrany, biura i mieszkania od dziedzińca hałas jaki się może pojawić nie będzie uciążliwy na tyle, że nie będzie można otworzyć okna. Mieszkając w Stolicy raczej ciszy jak w lesie spodziewać się nie można, ale na pewno nie będzie takiej tragedii jak niektórzy mówią. Jak dla mnie to dobra lokalizacja, dobra komunikacja z Centrum i nawet ta obwodnica będzie bardziej plusem niż minusem.
 Odpowiedz
#5
Ja też słyszałem, że pokoje i sypialnie mają być od strony dziedzińca a kuchnie i łazienki od strony drogi. Więc to na pewno zapewni komfort i hałas z obwodnicy będzie znikomy. Gdzieś też czytałem, że na tym odcinku ma być ograniczenie prędkości do 100 km/h więc to też dodatkowy plus. Nie wspomnę o tym, że są już plany linii tramwajowej.

____
http://bit.ly/2hxS2AM
 Odpowiedz


Skocz do: