Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes.
#1
Mam takie nietypowe pytanie, mam oszczędności i chciałabym je spożytkować i otworzyć własną firmę. Myślałam o stworzeniu agencji pracy dla opiekunek które pracują w Niemczech coś jak https://www.opiekunki.aterima.pl/ jednak chcę postawić na rozwój tych osób i dać im możliwość kursów językowych i szkoleń z opieki i pielęgniarstwa. Czyli chciałabym dawać ludziom zdobywanie wiedzy. Co myślicie o takim pomyśle?
 Odpowiedz
#2
Nie wiem, czy agencja zatrudnienia nie musi mieć licencji. Temat więc się bardziej utrudnia. Wydaje mi się, że to może być misja niemożliwa. Sam kiedyś myślałem o założeniu firmy handlowej na bazie tego typu ofert http://wolpol.com/obuwie-dzieciece-6301 ale póki co jestem na etacie.
 Odpowiedz
#3
Hurtownia pościeli w wólce kosowskiej, czyli oferty typu http://wolkashop.com/Product/231/Komplety-poscieli.aspx to niezła baza do stworzenia sklepu internetowego z niewielkim budżetem na rozruch. Trzeba mieć jednak dużo determinacji i dobry towar, żeby generować spory obrót.
 Odpowiedz
#4
Sklep internetowy to interesujący pomysł na biznes, ale najpierw trzeba przebić się przez masę informacji do ogarnięcia. Podstawa to analiza systemów sprzedażowych typu https://redcart.pl/ i wybór najlepszej oferty. Druga sprawa to oferta. Ostatnia sprawa to promocja. Pracy jest sporo. Trzeba się do tego przygotować.
 Odpowiedz
#5
Sklep internetowy to szansa na, ale i spora odpowiedzialność. Przed ewentualną realizacją projektu związanego z handlem w sieci warto poczytać np. tu https://www.idosell.com/pl/shop/why-iai/...ternetowy/ i dopiero jak wszystko się ze sobą zepnie startować ze sprzedażą produktu dobrej jakości, na który będzie zbyt.
 Odpowiedz
#6
Jaki jest właściwie próg wejścia do hurtowni typu http://bieliznaewa.pl/? Hurtownia bielizny wydaje mi się być jednym z ciekawszych partnerów do rozmowy. Zastanawia mnie tylko to finansowanie.
 Odpowiedz
#7
Nie ma dziś progów w większości hurtowni typu https://ehurt24.com/. Wystarczy złożyć zamówienie na firmę.
 Odpowiedz
#8
Ja zdecydowałam się na szycie kocyków i pościeli do łóżeczka dla dzieci. Jestem zachwycona tym, że mój pomysł się udał. Teraz otworzyłam działalność i szyję już na pełny etat. Na https://sklep.oznaczenia.net zamówiłam właśnie wszywki z własnym logo, by kocyki były juz oficjalnie oznaczone. Jestem dumna. I jestem zdania, ze każdy pomysł na biznes jest dobry, jeśli włożymy w niego serce.
 Odpowiedz


Skocz do: