Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Implanty czy korony?
#1
Zęby to podstawa jednak niestety moje to raczej tylko wstyd i czas zrobić z nimi porządek. Niestety jestem winna ich stanu, ale liczy się fakt, że chcę to zmienić. Mam pytanie. Czy lepsze są korony czy lepiej od razu implanty? Jestem co prawda umówiona w smigiel.net/ na konsultacji, ale z chęcią poznam waszą opinie. Co myślicie?
 Odpowiedz
#2
Korony to mniejsze ryzyko. Daj znać na co się zdecydowałaś.
 Odpowiedz
#3
To wszystko zależy od tego co zaproponuje nam lekarz. Jednak to jego propozycja powinna być dla nas kluczowa. Możliwości jest kilka ale nie wszystkie mogą być użyte. Ja zdecydowałam się na implanty, bo głównie taką metodę zaproponowano mi w https://www.dental-wit.pl/ i zalecono.
 Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o Implanty to tu chyba trzeba szukać gabinetu który ma w swojej ofercie chirurgię. Chirurgia stomatologiczna we Wrocławiu jest bardzo popularna i wiele gabinetów posiada ofertę, więc jest w czym wybierać. Najważniejsze jednak są opinie, to jednak dość poważne zabiegi i ważne jest by wybrać na prawdę dobrego specjalistę. No i do implantów trzeba przejść pewnie szereg badań, bo to jednak jest zabieg i tu również mogą być powikłania. Ale dla niektórych implanty to jednyna możliwość.
 Odpowiedz
#5
Stomatolog Łęczna gdzie byłam podczas urlopu zaleca jednak implany. Jeśli na nie się zdecyduje to gdzie najlepiej na Śląsku się udać na wykonanie? I czy mogą być jakieś przeciwskazania?
 Odpowiedz


Skocz do: