Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zniżki na OC?
#1
Czy jest szansa, by gdzieś dostać jeszcze dodatkowe zniżki na OC? Obecny ubezpieczyciel przysłał do zapłaty polisę i okazuje się, że mnie na nią nie stać. Czy zmiana ubezpieczyciela ma sens? Gdzieś mogę liczyć na jakieś zniżki dodatkowe?
 Odpowiedz
#2
Fajną opcją są porównywarki ofert, ogólnodostępne. Działają jak porównywarki dla telefonów, ale można wyłapać najlepszą ofertę - takie wstępne rozeznanie w temacie.
 Odpowiedz
#3
Mówisz tu o Rankomacie, czy są jeszcze jakieś inne? Czy to w sumie wszystko jedno?
 Odpowiedz
#4
W sumie ja sam więcej nie znam, ale jak się tak dobrze popatrzeć na wyszukiwarce, to wyskakuje cała masa takich kalkulatorów.
 Odpowiedz
#5
No faktycznie, ale Rankomat był reklamowany w TV więc powiedzmy, że może jest najbardziej wiarygodny, nie?
 Odpowiedz
#6
Z pewnością można powiedzieć, ze nie jedna osoba zdążyła już z niego skorzystać. Jakiś negatywnych opinii nie spotkałem,a przynajmniej skorzystanie z niego jest darmowe z tego co widzę, więc uważam, że to fajna opcja.
 Odpowiedz
#7
No właśnie też tak mi się wydaje. Nie wiem, muszę się dokładnie zastanowić nad tym ubezpieczeniem. Bo koszty i tak nie należą do niskich.
 Odpowiedz
#8
Dobrze się zastanowić i porównać kilka ofert, żeby wybrać najbardziej korzystną dla naszej kieszeni w danym momencie.
 Odpowiedz
#9
No teraz to chyba tylko logiczna kalkulacja może pomóc w skorzystaniu z niższych opłat. Samo OC nie należy już do tanich, a podobno będzie drożej, więc nic nam nie pozostaje jak korzystanie z porównywarek, kalkulatorów i logicznego myślenia.
 Odpowiedz
#10
Logiczna kalkulacja, sprawdzenie ofert i dokładne ich przestudiowanie. Później ludzie się dziwią, ze o czymś nie wiedzą, a podpisali. Mało było takich sytuacji, że ludzie pospisywali bez zapoznania się z umową, a później byli wściekli, bo o czymś rzekomo nie zostali poinformowani?
 Odpowiedz


Skocz do: