Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki sport uprawiacie?
#1
Jaki sport uprawiacie? Ja uwielbiam jeździć na rowerze, tak się wkręciłam że przejeżdżam na prawdę spore już odległości. Zaczynałam od prostego roweru a teraz inwestuje w sprzęt i wciąż coś kupuje i udoskonalam. Najczęściej robię zakupy w sklepie http://www.bikeatelier.pl/ bo mają dobre ceny i fajny sprzęt.
 Odpowiedz
#2
Ja raczej sporty ekstremalne. Lubię latanie na motolotni. Skaczę z spadochrony. Takie zamiłowanie od dziecka. Ostatnio chciałem się podzielić swoimi doznaniami i założyłem bloga. Szybko okazało się, ze same opisy nie wystarczą i wypożyczam kamerkę od http://gocam.pl/ i dodaje filmy. Muszę przyznać, ze oglądanie potem takiego filmu to na prawdę świetne doznanie.
 Odpowiedz
#3
Ja jeśli chodzi o sport to "uprawiam" wędkarstwo. Jedni mówią, że to sport drudzy że hobby. W każdym razie uwielbiam wędkować i na prawdę bardzo dużo czasu na to poświęcam. Wiadomo, to nie łatwe zajęcie bo wiedzę trzeba mieć no i pieniądze. Ale w dobie internetu można fajny sprzęt kupić dużo taniej w sklepach internetowych taki jak https://www.bolw.pl/ sklepów jest dużo, ale ja jestem stałym klientem tego i często mam jakieś zniżki, więc zawsze coś zaoszczędzę.
 Odpowiedz
#4
Z braku czasu jestem aktywna bardziej rekreacyjnie ale systematycznie. W domu mam orbitrek, a w czasie ciepłych dni biegam na świeżym powietrzu. To mi póki co wystarcza.


________________
http://www.szkoladancefloor.pl
 Odpowiedz
#5
Ja również mam problem z systematycznością. Jeśli tylko mam na to czas to staram się uczęszczać na basen i biegać. Mimo to wiem, że to za mało ale praca.....


_______
http://www.parkwodny.pl/
 Odpowiedz
#6
A może spróbuj ćwiczeń 3 razy w tygodniu w http://treningpodnapieciem.pl/ z trenerem personalnym i urządzeniem do stymulacji mięśni. Podobno liczy się regularność a dzięki temu urządzeniu efekty są lepsze i nie wymaga to godzin pracy na siłowni. Mówi się, ze to dobre rozwiązanie dla osób które nie mają czasu właśnie.
 Odpowiedz
#7
Ja latem biegam i jeżdżę na rowerze, a zimą wyjeżdżam na narty z http://www.primoris.pl/. Nie wyobrażam sobie sezonu narciarskiego bez wyjazdu na narty. Dla mnie to najlepsza forma aktywności.
 Odpowiedz


Skocz do: