Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gadżety reklamowe - jakie?
#1
Przeglądam w ostatnim czasie sporo ofert typu http://kolor.veus.pl/ i tak się zastanawiam, czy inwestycja w nie ma sens? Jak podchodzicie do tematu gadżetów reklamowych i które z nich mają przełożenie w waszej ocenie na sprzedaż?
 Odpowiedz
#2
Moim zdaniem do tego typu rzeczy trzeba podejść ostrożnie. To przepalanie kasy.
 Odpowiedz
#3
(02-12-2018, 12:59 PM)Tsumi napisał(a): Moim zdaniem do tego typu rzeczy trzeba podejść ostrożnie. To przepalanie kasy.

Jakie masz doświadczenie w tym temacie? Moim zdaniem jesteś w błędzie, bo gadżety reklamowe mają wciąż swoją siłę. Zresztą nie ma co podchodzić do tego schematycznie. Popatrz na ofertę typu http://gadzety.abante.pl/. Możliwości nie brakuje prawda? Pomyśl nad zastosowaniem.
 Odpowiedz
#4
Na https://www.jkbprint.pl/karty-swiateczne można zlecić wydrukowanie kartek okolicznościowych takich jak kartki świąteczne. Teraz zbliża się Wielkanoc więc można to w bardzo fajny sposób wykorzystać wysyłając klientom takie życzenia.
 Odpowiedz
#5
@maczynski Na co dzień mam styczność np. z tego typu produktami https://4brand.pl/fresh-kubek-na-smoothi...ny/art/882 i wiem, że wzbudzają różne zainteresowanie u ludzi, przez co sugerowałam ostrożność.
 Odpowiedz
#6
Obecnie bardzo popularne są spersonalizowane opakowania przesyłek z zamówieniami klienta. Każdy producent opakowań ma możliwość wykonania nadruku na zamówienie więc nie ma z tym problemu. A to miłe jak dostanie się przesyłkę z napisem a nawet wiadomością.
 Odpowiedz


Skocz do: