Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transakcje walutowe
#1
Czy ktoś z was ma doświadczenie w temacie transakcji walutowych? Interesuje mnie przede wszystkim zakup waluty i płatności na terenie UE. Od jakiegoś czasu przeglądam oferty większych kantorów online typu Cinkciarz i mam swoje typy, ale w zakresie zakupu waluty przyjmę każde sensowne wskazówki.
 Odpowiedz
#2
Bez względu na to, co wybierzesz i tak zapłacisz prowizje. Najrozsądniej wypada konto walutowe i zakup waluty z kantoru.
 Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedź. Możesz napisać czy korzystasz z konta walutowego i kupujesz walutę w kantorze oraz gdzie dokładnie to robisz?
 Odpowiedz
#4
Ja obecnie mam konto walutowe w Nest Banku bo jest darmowe. Konto i portfel walutowy mam na Cinkciarzu. Głównie kupuję walutę na potrzeby wart kredytu we Frankach. Wiadomo, po tym jak Frank poszedł w górę ważna jest dla mnie każda złotówka. Regularnie sprawdzam kursy waluty na https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-...arz-pl/chf bo jest aktualny i aktualizuje się automatycznie. Dziś obecnie o 7:30 był najtańszy. Teraz jest już poszedł wyżej. Co prawda w ciągu dnia to skoki po kilka groszy, ale jak dobrze trafisz to nawet złotówkę zaoszczędzisz.
 Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o przekazy pieniężne zagraniczne, to duże znaczenie ma kwota po jakiej przewalutują pieniądze i opłaty. Na https://eurotransfer24.com/ opłata przesłania Euro obecnie jest dość konkurencyjna w porównaniu z innymi transferami.
 Odpowiedz


Skocz do: