Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki model telefonu z dobrym aparatem?
#1
Możecie podpowiedzieć jaki model telefonu robi fajne zdjęcia i działa dość sprawnie przy większych aplikacjach?
 Odpowiedz
#2
Ja osobiście jestem zwolennikiem i Phone, dla mnie nie ma lepszego telefonu. Ale wiem, że są i przeciwnicy tej marki. Dlatego może lepiej wybrać coś co nam odpowiada niż sugerować się opinią kogo. Możesz sobie poszukać jakiejś porównywarki telefonów wrzucić w nią swoje kryteria i zobaczyć co Ci pokarze.
 Odpowiedz
#3
No sprawdzałam już w Komórkomacie Samsungi i te słynne Xioami, ale nie wiem szczerze nawet na co zwracać uwagę przy wyborze i czym się sugerować. Bo wiem, że na pewno potrzebuje aparatu. Możesz coś podpowiedzieć?
 Odpowiedz
#4
Xioami ja polecam. Jest kilka fajnych modeli, ale najlepiej jest określić co potrzebujesz i je w jakiejś porównywarce porównać. Bo na pierwszy rzut oka one nie różnią się dużo ale w parametrach dość znacznie i w porównywarce to widać.
 Odpowiedz
#5
No ja chce mieć dobry aparat i żeby szybko chodził. W Komórkomacie pokazało mi kilka modeli Xioami, ale większość nie jest dostępna u operatorów. Czyli co opłaca się telefon kupić osobno i np. mieć na tak zwana kartę?
 Odpowiedz
#6
A no pewnie, ze opłaca sie osobno. Xioami ma model z 2 aparatami, ale modelu dokładnie nie pamiętam. Musisz sobie poszukać.
 Odpowiedz
#7
No byłam w elektromarkecie i sprawdzałam, ale rewelacji nie ma jeśli chodzi o zdjęcia. Jeszcze się muszę zastanowić. Może jednak coś dozbieram i na jakiegoś I phone się zdecyduje.
 Odpowiedz
#8
Ja mam używanego i Phone 5 i jestem z niego mocno zadowolony. Jeśli masz gotówkę to rozejrzyj się za czymś używanym, i phone są niezniszczalne i jeszcze sporo Ci posłuży jak na dobrego trafisz.
 Odpowiedz
#9
No w Komórkomacie widzę, że sieci komórkowe mają w ofercie i phone, ale wydaje mi się, że drogo i że lepiej opłaci się kupić go np. na raty w markecie. Co myślisz?
 Odpowiedz


Skocz do: