Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierowca C/E - jakie zarobki?
#1
Na jakie pieniądze może liczyć kierowca ciężarówki na międzynarodówce? Od 5 lat jeżdżę na krajówce ale chciałbym jednak spróbować na trasy dalsze. Czy się w ogóle opłaca?
 Odpowiedz
#2
A nie lepiej zapytać w firmie co w niej jeździsz na krajówce o to na co możesz liczyć na międzynarodówce? Większość firm transportowych obsługuje i krajówki i międzynarodówki. Ale licz się z tygodniami poza domem.
 Odpowiedz
#3
No właśnie myślę o zmianie. Słyszałem, że w LinkTransport pod Warszawą poszukują kierowców na międzynarodówkę i firma to czołówka jeśli chodzi o transport. Ja raczej jeżdżę u prywacarza mniejszego kalibru gdzie na podwyżkę nie ma co liczyć.
 Odpowiedz
#4
Mój maż jest kierowcą na krajówce i mówi, że co 2 auto to LINK. Gdzieś czytał, ze firma mocno się rozwija i mają nawet jakieś systemy szkoleń dla kierowców.
 Odpowiedz
#5
(07-13-2018, 09:57 AM)Tsumi napisał(a): Mój maż jest kierowcą na krajówce i mówi, że co 2 auto to LINK. Gdzieś czytał, ze firma mocno się rozwija i mają nawet jakieś systemy szkoleń dla kierowców.

A wiesz może, czy LINK Transport poszukuję na krajówkę czy międzynarodówkę? Możesz się męża zapytać? Bo ja to bym chciał na trasy zagraniczne, bo lepsza kasa. Nie mam rodziny więc czy siedział wieczorami w domu sam czy pracował to wiadomo.
 Odpowiedz
#6
Tu masz aktualne oferty pracy w LINK Transport - http://www.linktransport.eu/pl/kariera/a...oszukujemy - jasno napisane, ze poszukują na międzynarodówkę. Z resztą na praca.pl też ich ogłoszeń jest sporo. Wystarczy poszukać.
 Odpowiedz
#7
(07-19-2018, 10:40 AM)Tsumi napisał(a): Tu masz aktualne oferty pracy w LINK Transport - http://www.linktransport.eu/pl/kariera/a...oszukujemy - jasno napisane, ze poszukują na międzynarodówkę. Z resztą na praca.pl też ich ogłoszeń jest sporo. Wystarczy poszukać.

Dzięki. Już złożyłem CV zobaczymy, czy się odezwą i co powiedzą na temat zarobków.
 Odpowiedz
#8
Ja mam kumpla co na Tirze jeździ, ale on to całe miesiące w trasie jest. Z tego co wiem to pracuje w systemie 6/2, ale na kasę nie narzeka. Ale on to nie ma rodziny to sobie może pozwolić na mieszkanie w kabinie.
 Odpowiedz
#9
Wiem, ze firmy mają różne systemy tras. Czym więcej w trasie tym większa dieta za pobyt. Jak ktoś chce więcej zarobić to wiadomo, że się poświęci.
 Odpowiedz


Skocz do: