Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłościowy kierunek?
#1
Tak, jak w temacie. Jaki kierunek według was jest najbardziej przyszłościowy? Jak wam się wydaje?
 Odpowiedz
#2
Dziś to kierunki IT, marketing i kilka innych ale za kilka lat trend się zmieni. Trzeba rozwijać się w takich kierunku, który się kocha i czuje.
 Odpowiedz
#3
Ja słyszałam, że przyszłością jest Social Media, coraz więcej uczelni wprowadza ten kierunek i zainteresowanie jest na prawdę duże. Social Media to przyszłość i na prawdę warto wybrać ten kierunek. _________________
http://www.coolkishop.com
 Odpowiedz
#4
To też zależy jakie są twoje zainteresowania i w czym dobrze się czujesz. Bo skończenie szkoły dla samego zawodu to jak dla mnie nie ma większego sensu. Sprawdź może na http://www.szukamszkoly.com/ może znajdziesz tam informacje które pomogą w podjęciu decyzji co do studiów.
 Odpowiedz
#5
Czy jest tu ktoś, kto studiuje jakiś kierunek, który jest związany z budownictwem lub zamierza iść na takie studia? Pytam bo chce skorzystać lub zakupić wspólnie słownik budowlany z http://www.slownik-budowlany.pl i będę wdzięczna za pomoc.
 Odpowiedz
#6
No ja studiuję hotelarstwo, raczej w temacie budowlanym nie pomogę. Ale co do pytania to wydaje mi się że hotelarstwie jest dobry kierunek. 


_____________________
http://www.icekrakow.com
 Odpowiedz
#7
Ja myślę, że najlepiej to inżynieria różnego rodzaju. Teraz jest duży rozwój więc na pewno to jest przyszłościowy kierunek. Dodatkowo też można brać udział w szkoleniach doszkalających jak np. http://emt-systems.pl/szkolenie_sterowni...iczne.html i jeszcze można dostać dofinansowanie na takie szkolenie. A inżynieria to przyszłość jak dla mnie.
 Odpowiedz
#8
Jak dziś wygląda sytuacja? Warto studiować?
 Odpowiedz
#9
(06-19-2019, 07:38 PM)lego napisał(a): Jak dziś wygląda sytuacja? Warto studiować?

Warto, czyli co? Są kierunki jak pielęgniarstwo, fizjoterapia studia, gdzie studia są konieczne. Praca z ludźmi i dla ludzi. Są też takie kierunki, gdzie pewien poziom wykształcenia jest po prostu konieczny.
 Odpowiedz


Skocz do: