Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjer w Warszawie?
#1
Gdzie chodzicie do fryzjera? Jak go oceniacie? Interesuje mnie punkt, w którym zajmą się moimi włosami kompleksowo. Może zabiorę tam też męża.
 Odpowiedz
#2
Co to znaczy dla ciebie kompleksowe zajęcie się włosami? Ofert typu https://www.1909fryzjerzy.pl/fryzjer-meski-warszawa/ znajdziesz w sieci wiele w kilka chwil. Ze znalezieniem opinii też raczej nie będzie problemu. Sam testowałem usługi w różnych punktach i w zasadzie niczego nie polecę. Mimo że najdłużej wracam do 1909 fryzjerzy i jestem zadowolony to nie polecę. Sprawdź sama. Punkt jest wart sprawdzenia.
 Odpowiedz
#3
Nie koniecznie interesowała mnie oferta dla Panów, ale dziękuję za reakcję. Najogólniej rzecz biorąc chodzi o to, żeby fryzjer był zawsze wtedy, gdy jest potrzebny i potrafił zrobić efekt wow bez względu na okazję.
 Odpowiedz
#4
Punkt 1909 fryzjerzy w Warszawie na Hożej jest wart sprawdzenia na własnej głowie. To oferta w zasadzie dla całej rodziny. Z tego, co piszesz, wynika, że masz specyficzne wymagania. Sugeruję więc odwiedzenie wybranego salonu i spróbowanie się dogadać, bo innej możliwości nie widzę.
 Odpowiedz


Skocz do: