Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peeling do cery tłustej
#1
Tak, jak w temacie. Możecie mi polecić jakiś dobry peeling do cery tłustej? Niestety muszę specjalnie peelingować swoją skórę.
 Odpowiedz
#2
Niestety nie pomogę, ale jak kupujesz kosmetyki to zwróć uwagę na to co tam pisze. Czy jest do cery tłustej, czy do normalnej. Albo zapytaj pani w drogerii ;)
 Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o pilingi to ja polecam te z apteki. Zdecydowanie lepsza jakość i skuteczność. Przetestowałam kilka i jestem zadowolona tylko z tych z apteki.
 Odpowiedz
#4
To prawda, skóra trądzikowa wymaga na prawdę specjalnego traktowania. Warto na początek udać się też do dermatologa by dobrał odpowiednie leki. Ja jeśli chodzi o kosmetyki to kupuję tylko serie dermokosmetyków do pielęgnacji twarzy. Niestety tanie one nie są, ale warto. W e-zikoapteka.pl/ zobaczyć bo często mają fajne promocje.
 Odpowiedz
#5
Na zielonewarkocze.pl są naturalne kosmetyki rosyjskie, które całkiem fajnie działają między innymi na cerę tłustą. Polecam sprawdzić chociażby ze względu na niższą cenę.
 Odpowiedz
#6
Najlepiej to udać się do dermatologa. Ale jeśli już to ja polecam korzystanie z kosmetyków naturalnych. Ja osobiście używam sklep.elfa-pharm.pl/pl/helix-care-/277-vis-plantis-helix-vital-care-peeling-enzymatyczny-do-twarzy-.html ale kosmetyki to indywidualna sprawa i trzeba je dopasować do siebie.
 Odpowiedz
#7
Ja stosuję dermokosmetyki e-zikoapteka.pl/skora-lojotokowa-tlusta.html - tu masz spory wybór. Ale też kosmetyki musisz dopasować do siebie. Mi służy Bioderma.
 Odpowiedz


Skocz do: