Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na prezenty świąteczne dla dzieci.
#1
Święta coraz bliżej, dodatkowo po drodze jeszcze Mikołajki więc już najwyższy czas by zacząć rozglądać się za prezentami dla dzieci. Przeglądam oferty sklepów i trafiłam na bardzo fajny sklep z drewnianymi zabawkami dla dzieci budka-krasnoludka.pl i wygląda to bardzo ciekawie, szczególnie te zestawy strażackie dla chłopców.
 Odpowiedz
#2
Fajne propozycje. Wydaje mi się, że zabawki nigdy nie przestaną być modne. Ja wciąż szukam...
 Odpowiedz
#3
Jak zabawki to tylko te edukacyjne. Jak najmniej podróbek i tandety, która nie potrafi dotrwać do nowego roku.
 Odpowiedz
#4
Zabawki i gadżety wspierające rozwój to najlepsze rozwiązanie.
 Odpowiedz
#5
(11-22-2016, 08:18 PM)Patryks napisał(a): Zabawki i gadżety wspierające rozwój to najlepsze rozwiązanie.

Zgadzam się! Ja dla swojego synka przygotowałam taką niespodziankę: bobosan.pl/pl/p/Motor-na-akumulator-HL238/48
 Odpowiedz
#6
Ja kupiłam mojemu przedszkolakowi kilka takich zabawek edukacyjnych edusklep.pl/category/przedszkole
 Odpowiedz
#7
Ja też jestem za takimi zabawkami które uczą i rozwijają. To na prawdę dobry pomysł. Generalnie to jestem przeciwnikiem komputerów dla dzieci do pewnego wieku.
 Odpowiedz
#8
Moim zdaniem również powinno się kupować dzieciom zabawki, które czegoś uczą. To najlepsze co można dać.
 Odpowiedz


Skocz do: