Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie gry edukacyjne dla dzieci?
#1
Tak, jak w temacie. Znacie może jakieś fajne gry edukacyjne dla dzieci? Coś, co by zajęło czas dzieciom i pozwoliło im na rozwój Wink
 Odpowiedz
#2
Jak dla mnie najlepszą grą jest scrabble. Może nie koniecznie dla dzieci, ale całą rodzinę można tym zająć.
 Odpowiedz
#3
My ostatnio kupiliśmy dzieciom Monopoly i muszę przyznać, że fajnie uczą się liczenia pieniędzy i ekonomi. Coś może z nich wyrośnie.
 Odpowiedz
#4
Też warto kupić zabawki logopedyczne, na pewno dobrze rozwijają dzieci i ich wymowę. Sama kupiłam takie gry synkowi by ćwiczył wymowę bo ma problem z wymową r.
 Odpowiedz
#5
Też a pro po zabawek edukacyjnych słyszałam wiele dobrego, nawet ostatnio czytałam na laszabawek.pl/zabawki-wspierajace-rozwoj-intelektualny ze warto takie właśnie kupować by nie tylko bawiły ale i rozwijały nasze dzieci.
 Odpowiedz
#6
Czy ktoś z was może mi napisać, czym kieruje się podczas wyboru zabawek? Nie brakuje przecież ofert typu brudery.pl/pol_m_Zabawki-Bruder_Zabawki-Roadmax-od-2-lat-12795.html, a nie zawsze dziecko może dokonać wyboru. Jak mądrze dokonywać tego typu zakupów?
 Odpowiedz


Skocz do: