Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orbitrek czy bieżnia?
#1
Stoję przed trudnym wyborem zakupu sprzętu do domu. Nie mam wiele miejsca i bladego pojęcia. Dotychczas tylko biegam i chodzę na basen. Nie jest to regularna aktywność. Proszę o pomoc i poradę.
 Odpowiedz
#2
Postaw na orbitreka. Polecam Yowza model Detroit. Sama taki kupiłam 2 miesiące temu. Tu możesz na jego temat poczytać więcej http://www.fillo.pl/project/trenazer-yowza-detroit/. Orbitreki zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Na plus w modelu Detroit płynność jazdy, komfort ćwiczeń dzięki wąskiemu rozstawowi stóp ,mocny opór i stabilność. Na orbitreku można wypracować realny efekt i to przede wszystkim przemawia za zakupem właśnie tego sprzętu.
 Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedź. Ile kosztował zakupiony przez Ciebie model? Jak na nim ćwiczysz? Co robisz poza ćwiczeniem na orbitreku?
 Odpowiedz
#4
Moim zdaniem zdecydowanie bieżnia, ale moim zdaniem powinnaś już poszukać czegoś z wyższej półki. Takie coś już na lata.
 Odpowiedz
#5
Na https://dotsport.pl/sklep-triathlon-krakow widziałam przeceny rowerów. Może warto pójść w tym kierunku i kupić właśnie rower pod dalekie wyprawy?
 Odpowiedz
#6
Ja mam w domu orbitrek i jestem zadowolona. Na bieżnie nie miałam miejsca. Wielu mi ją polecało ale mimo to jestem dziś bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się na orbitrek. Ostatecznie ty na co się zdecydowałaś?

_______________
http://www.szkoladancefloor.pl
 Odpowiedz


Skocz do: