Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja - od czego zaczynacie?
#1
Jak w temacie od czego zaczynacie promocję własnej firmy lub komu zleciliście zajęcie się tym i z jakim efektem?
 Odpowiedz
#2
Mam butik odzieżowy. Lokalnie promocją zajmuję się sama. Poczta pantoflowa robi swoje. W Internecie jestem na Facebooku. Początkowo próbowałam sama ale nie wychodziło mi z tego nic. Przeszłam 3 specjalistów i dopiero od 6 miesięcy, gdy za prowadzenie profilu zabrała się Mama Marketing zainteresowanie ofertą i zyski systematycznie wzrastają. Link do strony mamy: http://www.mamamarketing.pl  Polecam!
 Odpowiedz
#3
Dziękuję za wskazówkę. Czekam na więcej.
 Odpowiedz
#4
Zerknij na http://www.reklama.pl bo jest tam sporo firm, które zajmują się promocją. Jak zaczniesz wysyłać zapytania to pytaj o konkrety.
 Odpowiedz
#5
Ja proponuję na początek zacząć od takich działań jak tutaj http://www.mmarketing.com.pl/marketing-spolecznosciowy. To w dzisiejszych czasach podstawa w reklamie i można jak ma się na to pomysł robić samemu. Dzięki temu ograniczymy koszty reklamy.
 Odpowiedz
#6
No prawda jest taka, ze Social Media na prawdę wkradły się w nasze życie zarówno prywatnie jak i w biznesie. Profile można prowadzić samemu przy pomoce poradników które faktycznie w internecie można znaleźć. Więc bez problemu każdy sobie z tym poradzi. 


________________
http://karnet.krakow.pl
 Odpowiedz
#7
Jak oceniacie skuteczność gadżetów reklamowych w odniesieniu do reklamy firmy? Zastanawiam się nad inwestycją w tego typu ofertę http://gadzety.veus.pl/ ale z racji tego, że wcześniej nie zamawiałem gadżetów to ciekaw jestem waszych opinii.
 Odpowiedz
#8
Czy ktoś z was inwestował w reklamę sklepu internetowego w wyszukiwarce? Zastanawiam się nad pozycjonowaniem. Potrzebna będzie pewnie optymalizacja, na której temat znalazłam trochę informacji tu https://www.idosell.com/pl/shop/blog/por...1235325648. Potrzebuję informacji od osób, które korzystały z tej formy promocji i z samej optymalizacji. Jest tu ktoś, kto będzie w stanie mi pomóc?
 Odpowiedz


Skocz do: