Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obuwie sportowe, gdzie?
#1
Ja raczej nie lubię nosić eleganckiego obuwia, jeśli już to wybieram sportowe. Bardzo lubię markę Nike i duży wybór jest wspartoo.pl/Nike-b4.php, ale wiem, ze inne marki też mają fajne modele. Możecie podpowiedzieć gdzie warto kupować obuwie sportowe w dobrej cenie?
 Odpowiedz
#2
W sieci masz sporo ofert. W zasadzie to kwestia upodobania i przywiązania do konkretnej marki. Nic tu się nie zmienia.
 Odpowiedz
#3
Niby masz rację. Ciekaw byłem tylko, gdzie są dobre oferty.
 Odpowiedz
#4
Na myśl przychodzi mi odzież zara albo oferta innych sieciówek. Można też szukać w sklepach typowo sportowych, jednak oferta jest zazwyczaj podobna.
 Odpowiedz
#5
(02-19-2018, 12:33 PM)maksik napisał(a): Niby masz rację. Ciekaw byłem tylko, gdzie są dobre oferty.

Jeżeli pytasz o naprawdę dobre oferty, to patrz zawsze na sprawdzone marki. Mój faworyt jest np. tu sklepsportowy.net.pl/product-pol-88771-Buty-meskie-SALOMON-EVASION-2-AERO-393597.html. Nigdy się na wyborze tej marki nie zawiodłem.
 Odpowiedz
#6
Jeżeli buty sportowe to Sneakersy. Butów typu: intempo.pl/product-pol-311-Buty-damskie-Air-Jordan-6-Retro-GG-Hyper-Pink-543390-008.html butów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Doskonale nadają się do każdej aktywności. Nie muszę pisać chyba o tym, że dobrze wyglądają.
 Odpowiedz
#7
Kto co lubi. Ofert butów sportowych jest na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja dla przykładu korzystam z trampek i często przychylniej patrzę na takie ofertycasadi.pl/pol_m_Buty-damskie_Trampki-damskie-195.html.
 Odpowiedz
#8
Na temat butów można stworzyć tyle historii, że głowa mała. Jeżeli ktoś nie wie, jakie buty ma kupić, to warto wtedy szukać takich artykułów butomania.pl/TOP-5-najlepszych-butow-do-biegania-news-pol-1496061653.html. Ważne, żeby obuwie było funkcjonalne. Estetyka jest mniej istotna.
 Odpowiedz


Skocz do: