Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headhunter/rekruter
#1
Czy ktoś z was współpracował z headhunterem / rekruterem i może podzielić się opiniami albo najlepiej kontaktem?
 Odpowiedz
#2
Z poziomu wyszukiwarki znajdziesz kilka ofert typu http://dampracownika.eu/. Opinie na temat tego typu współpracy mogą być nie miarodajne, ponieważ każde zlecenie jest inne. Najlepiej jak zadzwonisz i zapytasz o możliwość realizacji konkretnego zlecenia. Ewentualnie pytaj tutaj.
 Odpowiedz
#3
Współpracowałeś z tą firmą? To firma, bo nie ma danych na stronie...W jakiej branży działasz, ile czasu zajęło znalezienie kandydata i ile szacunkowo kosztowało? Mógłbym zadzwonić, ale nie chce tracić czasu na trefne oferty...
 Odpowiedz
#4
Tak i nie mam zastrzeżeń. Oferta na dampracownika.eu jest rzeczywiście ograniczona, ale firma się sprawdza. Potrzebowałem transportowca. Nie kosztowało to wiele i też długo nie trwało. Wyślij po prostu maila jeśli chcesz. To zajmie Ci 2 minuty i nie będzie kosztowało wiele. Jeśli firma ciebie przekona, to wejdziesz do współpracy.
 Odpowiedz
#5
Zleciłeś pozyskania pracownika tylko raz?
 Odpowiedz
#6
(02-26-2018, 04:26 PM)maksik napisał(a): Zleciłeś pozyskania pracownika tylko raz?

Tak, z Panem, którego ofertę można sprawdzić na dampracownika.eu, współpracowałem raz, ale wszystko poszło bardzo sprawnie. Współpraca zakończyła się niedawno, dlatego przywołałem tę propozycję.
 Odpowiedz


Skocz do: